درباره ما


تاریخچه اتوبوک + رهامد آریا( نمایندگی انحصاری اتوبوک آلمان درایران)

بیشتر از 85  سال میباشد که  اتوبوک آلمان با اختراعات و نوآوریهای خود بیشترین خدمات را به افراد ناتوان از نظر فیزیکی ، ارائه میدهد . این مجموعه گسترده ترین و بزرگترین ارائه کننده خدمات توانبخشی ارتوپدی فنی است بطوریکه مراکز بزرگ توانبخشی آمریکا ، مانند ارتش آمریکا با این مجموعه حدود پنجاه سال لست قرارداد خدمات دارند .

طراحی و ساخت مفصلهای زانو هیدرولیک میکروپروسسور دار ، دست های مایوالکتریکی  جهت بیماران قطع عضو و ، ارتز های پیشرفته   و  stimulators  و مواد و ابزار مختلف ، همه و همه باعث شده که این شرکت خود را به عنوان  توانمندترین صاحب صنعت ارتوپدی فنی دنیا معرفی کند . شرکت اتوبوک همچنین با برگزاری کلاسهای آموزشی به صورت منظم در طول سال و تحیقات مستمر بر روی محصولات خود ، تامین کننده بسیاری از منابع آموزشی تحصیلات آکادمیک میباشد . همکاری این شرکت در ایران نیز از دیرباز وجود داشته و به حدود 40 سال قبل بازمیگردد .

شرکت اتوبوک دارای نمایندگی در 36 کشور جهان و فروش محصولات خود به 140 کشور جهان ، ارتباط نزدیکی با مشتریان خود داشته ، که  " شرکت رهآمدآریا " نمایندگی انحصاری شرکت اتوبوک آلمان در ایران میباشد که از شهریور ماه 1381 فعالیت خود را رسما" آغاز نموده است .

رهامد آریا  با توجه به نیازهای فعلی کشور ( افراد نیازمند به اندامهای مصنوعی )  و مشکلات رایج واردات کالا اقدام به وارد کردن محصولات اتوبوک نموده و مشکل ارزی خرید و فروش را که سالها گریبانگیر خریداران بوده ، حل نموده است و رسما" ساخت و خدمات مورد نیاز بیماران جسمی حرکتی را در ایران با اسلوب و قطعات و اعضای هیئت علمی دانشگاه و دوره دیده در اتوبوک آلمان ارائه داده  و کلیه لوازم موردنیاز و درخواستی  جهت بیماران با ماشین آلات و لوازم و ابزار دقیق اتوبوک ساخته و فیت شده  و طبق استانداردهای اتوبوک ، گارانتی و خدمات پس از فروش به بیماران ارائه میگردد .

 

سال 1919 میلادی ، شرکت اتوبوک ، برلین

 

سال 2013 میلادی ، شرکت اتوبوک ، دودراشتات